• D-Link 10/100BaseTX to 100BaseFX SC Singlemode Media Converter
Партиден номер:DMC-515SC/E
Уебстраница:http://www.dlink.com/uk/en/support/product/dmc-515sc-10-100-to-100basefx-sc-singlemode-media-converter
Text:D-Link 10/100BaseTX to 100BaseFX SC Singlemode Media Converter

Напишете коментар

Забележка: HTML не се потдържа!
    Лош           Добър

D-Link 10/100BaseTX to 100BaseFX SC Singlemode Media Converter

  • Производител : D-Link
  • Код на продукта : DMC-515SC/E
  • Гаранция: 2 години
  • Наличност : Pre-Order
  • 289,98 лв