• 1000BASE-LX/LH SFP transceiver module, MMF/SMF, 1310nm, DOM
Партиден номер:GLC-LH-SMD=
Уебстраница:http://www.cisco.com/c/en/us/products/collateral/interfaces-modules/gigabit-ethernet-gbic-sfp-modules/product_data_sheet0900aecd8033f885.html
Text:1000BASE-LX/LH SFP transceiver module, MMF/SMF, 1310nm, DOM

Напишете коментар

Забележка: HTML не се потдържа!
    Лош           Добър

1000BASE-LX/LH SFP transceiver module, MMF/SMF, 1310nm, DOM

  • Производител : Cisco Systems
  • Код на продукта : GLC-LH-SMD=
  • Гаранция: 3 месеца
  • Наличност : Pre-Order
  • 960,10 лв