Партиден номер:5502-301
Номер на модела:ACC Pole Mount AXIS 215 PTZ-E; Pole Bracket for AXIS 215 PTZ-E

Напишете коментар

Забележка: HTML не се потдържа!
    Лош           Добър

ACC Pole Mount AXIS 215 PTZ-E; Pole Bracket for AXIS 215 PTZ-E

  • Производител : Axis
  • Код на продукта : 5502-301
  • Гаранция: 1 година
  • Наличност : Out Of Stock