Cisco Systems

1 Line IP Phone

1 Line IP Phone

Display:Не Lines:1 Standard:SIP Wireless:Не Color Display:Не Touch Screen:Не Speakerphone:Не Switch..

88,35 лв

1000BASE-LX/LH SFP transceiver module, MMF/SMF, 1310nm, DOM

1000BASE-LX/LH SFP transceiver module, MMF/SMF, 1310nm, DOM

Партиден номер:GLC-LH-SMD= Уебстраница:http://www.cisco.com/c/en/us/products/collateral/interfaces-..

967,00 лв

10GBASE-CU SFP+ Cable 1 Meter

10GBASE-CU SFP+ Cable 1 Meter

Партиден номер:SFP-H10GB-CU1M Номер на модела:10GBASE Уебстраница:http://www.cisco.com/c/en/us/prod..

141,15 лв

10GBASE-CU SFP+ Cable 3 Meter

10GBASE-CU SFP+ Cable 3 Meter

Партиден номер:SFP-H10GB-CU3M Номер на модела:10GBASE Уебстраница:http://www.cisco.com/c/en/us/prod..

141,15 лв

10GBASE-CU SFP+ Cable 5 Meter

10GBASE-CU SFP+ Cable 5 Meter

Партиден номер:SFP-H10GB-CU5M Номер на модела:10GBASE Уебстраница:http://www.cisco.com/c/en/us/prod..

211,73 лв

10GBASE-SR SFP Module

10GBASE-SR SFP Module

Партиден номер:SFP-10G-SR Номер на модела:10GBASE-SR SFP Module Уебстраница:http://www.cisco.com/c/..

990,03 лв

16-channel high-density voice and video DSP module

16-channel high-density voice and video DSP module

Партиден номер:PVDM3-16 Номер на модела:Модул 16-channel high-density voice and video DSP module ..

1 129,21 лв

1GB Memory for Cisco ASA 5510
24-Port 10/100 Smart Switch, PoE, 180W

24-Port 10/100 Smart Switch, PoE, 180W

Партиден номер:SF200-24FP-EU Уебстраница:http://www.cisco.com/c/en/us/products/collateral/switches/..

813,03 лв

26-port Smart Gigabit Switch

26-port Smart Gigabit Switch

Партиден номер:SG250-26-K9-EU Номер на модела:SG250 Уебстраница:https://www.cisco.com/c/en/us/produ..

499,91 лв

3 Line IP Phone with Display and PC Port

3 Line IP Phone with Display and PC Port

Партиден номер:SPA303-R2 Номер на модела:SPA303-R2 Уебстраница:http://www.cisco.com/c/en/us/product..

133,05 лв

48-port 10/100 Stackable Managed Switch with Gigabit Uplinks

48-port 10/100 Stackable Managed Switch with Gigabit Uplinks

Партиден номер:SF500-48-K9-G5 Номер на модела:SF500-48 Уебстраница:http://www.cisco.com/c/en/us/pro..

1 419,98 лв

802.11ac CAP w/CleanAir; 3x4:3SS;  Ext Ant; I Domain

802.11ac CAP w/CleanAir; 3x4:3SS; Ext Ant; I Domain

Standard 802.11:ac Партиден номер:AIR-CAP2702E-I-K9 Уебстраница:http://www.cisco.com/c/en/us/produc..

1 462,77 лв

802.11ac CAP w/CleanAir; 3x4:3SS;  Int Ant; I Reg Domain

802.11ac CAP w/CleanAir; 3x4:3SS; Int Ant; I Reg Domain

Standard 802.11:ac Партиден номер:AIR-CAP2702I-I-K9 Уебстраница:http://www.cisco.com/c/en/us/produc..

1 354,01 лв

802.11ac CAP w/CleanAir; 3x4:3SS; Int Ant; E Reg Domain

802.11ac CAP w/CleanAir; 3x4:3SS; Int Ant; E Reg Domain

Working mode:Controller Only Wireless frequency:both Wireless Speed:450 Mbps Standard 802.11:ac Пар..

1 354,01 лв

Показани са от 1 до 15 от общо 283 резултата на (19 страници)