Cisco Systems

1 Line IP Phone

1 Line IP Phone

Display:Не Lines:1 Standard:SIP Wireless:Не Color Display:Не Touch Screen:Не Speakerphone:Не Switch..

87,54 лв

10-port Gigabit Smart Switch, PoE

10-port Gigabit Smart Switch, PoE

Партиден номер:SG200-10FP-EU Номер на модела:SG200-10FP Уебстраница:http://www.cisco.com/c/en/us/pr..

636,51 лв

1000BASE-LX/LH SFP transceiver module, MMF/SMF, 1310nm, DOM

1000BASE-LX/LH SFP transceiver module, MMF/SMF, 1310nm, DOM

Партиден номер:GLC-LH-SMD= Уебстраница:http://www.cisco.com/c/en/us/products/collateral/interfaces-..

960,10 лв

10GBASE-CU SFP+ Cable 1 Meter

10GBASE-CU SFP+ Cable 1 Meter

Партиден номер:SFP-H10GB-CU1M Номер на модела:10GBASE Уебстраница:http://www.cisco.com/c/en/us/prod..

109,96 лв

10GBASE-CU SFP+ Cable 3 Meter

10GBASE-CU SFP+ Cable 3 Meter

Партиден номер:SFP-H10GB-CU3M Номер на модела:10GBASE Уебстраница:http://www.cisco.com/c/en/us/prod..

136,88 лв

10GBASE-CU SFP+ Cable 5 Meter

10GBASE-CU SFP+ Cable 5 Meter

Партиден номер:SFP-H10GB-CU5M Номер на модела:10GBASE Уебстраница:http://www.cisco.com/c/en/us/prod..

164,93 лв

10GBASE-SR SFP Module

10GBASE-SR SFP Module

Партиден номер:SFP-10G-SR Номер на модела:10GBASE-SR SFP Module Уебстраница:http://www.cisco.com/c/..

982,42 лв

16-channel high-density voice and video DSP module

16-channel high-density voice and video DSP module

Партиден номер:PVDM3-16 Номер на модела:Модул 16-channel high-density voice and video DSP module ..

1 095,07 лв

1GB Memory for Cisco ASA 5510
24-Port 10/100 Smart Switch, PoE, 180W

24-Port 10/100 Smart Switch, PoE, 180W

Партиден номер:SF200-24FP-EU Уебстраница:http://www.cisco.com/c/en/us/products/collateral/switches/..

788,45 лв

24-Port Gig POE with 4-Port 10-Gig Stackable Managed Switch

24-Port Gig POE with 4-Port 10-Gig Stackable Managed Switch

Партиден номер:SG500X-24P-K9-G5 Номер на модела:SG500X Уебстраница:http://www.cisco.com/c/en/us/pro..

3 476,85 лв

26-port Gigabit Smart Switch, PoE, 180W

26-port Gigabit Smart Switch, PoE, 180W

Партиден номер:SG200-26FP-EU Номер на модела:SG200 Уебстраница:http://www.cisco.com/c/en/us/product..

1 364,73 лв

3 Line IP Phone with Display and PC Port

3 Line IP Phone with Display and PC Port

Партиден номер:SPA303-R2 Номер на модела:SPA303-R2 Уебстраница:http://www.cisco.com/c/en/us/product..

131,84 лв

48-port 10/100 Stackable Managed Switch with Gigabit Uplinks

48-port 10/100 Stackable Managed Switch with Gigabit Uplinks

Партиден номер:SF500-48-K9-G5 Номер на модела:SF500-48 Уебстраница:http://www.cisco.com/c/en/us/pro..

1 377,05 лв

50-port Gigabit Smart Switch, PoE, 370W

50-port Gigabit Smart Switch, PoE, 370W

Партиден номер:SG200-50FP-EU Номер на модела:SG200 Уебстраница:http://www.cisco.com/c/en/us/product..

2 682,93 лв

Показани са от 1 до 15 от общо 270 резултата на (18 страници)