D-Link

8-Port  10/100 Fast Ethernet Metal Housing Unmanaged Switch

8-Port 10/100 Fast Ethernet Metal Housing Unmanaged Switch

Партиден номер:DES-108/E Уебстраница:http://www.dlink.com/uk/en/support/product/des-108-8-port-fast..

35,73 лв

8-port 10/100 Desktop Switch with 4 PoE Ports

8-port 10/100 Desktop Switch with 4 PoE Ports

Партиден номер:DES-1008PA Type:Unmanaged Managed Port:Не Ports:8 PoE:Да Network type:Fast Ethernet ..

133,34 лв

8-Port Desktop Gigabit PoE+ Switch

8-Port Desktop Gigabit PoE+ Switch

Партиден номер:DGS-1008MP Уебстраница:http://www.dlink.com/us/en/business-solutions/switching/unman..

223,96 лв

8-Port Gigabit Ethernet Metal Housing Unmanaged Switch

8-Port Gigabit Ethernet Metal Housing Unmanaged Switch

Партиден номер:DGS-108/E Номер на модела:8-Port Gigabit Ethernet Metal Housing Unmanaged Switch Уеб..

61,78 лв

8-Port Gigabit PoE Smart Switch with 2 SFP ports

8-Port Gigabit PoE Smart Switch with 2 SFP ports

Партиден номер:DGS-1210-08P Номер на модела:8-Port Gigabit PoE Smart Switch with 2 SFP ports Type:M..

272,83 лв

AC1200 Wifi Router/Ext 2 pack With 2 Gigabit Ethernet Ports

AC1200 Wifi Router/Ext 2 pack With 2 Gigabit Ethernet Ports

Партиден номер:COVR-C1202/E Номер на модела:Адаптер D-Link COVR-C1202/E Type:Wireless Wireless stan..

260,42 лв

AC1200 Wifi Router/Ext 3 pack With 2 Gigabit Ethernet Ports

AC1200 Wifi Router/Ext 3 pack With 2 Gigabit Ethernet Ports

Партиден номер:COVR-C1203/E Номер на модела:Адаптер D-Link COVR-C1203/E Type:Wireless Wireless stan..

500,85 лв

COVR-2202 AC2200 Tri-Band Whole Home Mesh Wi-Fi System (2-Pack)

COVR-2202 AC2200 Tri-Band Whole Home Mesh Wi-Fi System (2-Pack)

Партиден номер:COVR-2202 Номер на модела:Адаптер COVR-2202 Type:Wireless Antena type:internal Speed..

509,91 лв

COVR-P2502/E Covr Whole Home Powerline Wi-Fi System

COVR-P2502/E Covr Whole Home Powerline Wi-Fi System

Партиден номер:COVR-P2502/E Номер на модела:Адаптер COVR-P2502/E Type:Wireless Wireless standart:n,..

276,81 лв

D-Link  DGS-1210-52MP 52-Port PoE Gigabit Smart Switch 370W PoE

D-Link DGS-1210-52MP 52-Port PoE Gigabit Smart Switch 370W PoE

Партиден номер:DGS-1210-52MP Type:Smart Ports:48 PoE:Да Network type:Gigabit Ethernet SFP slots:4 S..

1 580,20 лв

D-Link  DGS-1210-52P 52-Port PoE Gigabit Smart Switch

D-Link DGS-1210-52P 52-Port PoE Gigabit Smart Switch

Партиден номер:DGS-1210-52P Type:Managed Chassis:Rackmount Ports:48 PoE:Да Network type:Gigabit Eth..

1 091,23 лв

D-Link 10/100BaseTX to 100BaseFX SC Singlemode Media Converter

D-Link 10/100BaseTX to 100BaseFX SC Singlemode Media Converter

Партиден номер:DMC-515SC/E Уебстраница:http://www.dlink.com/uk/en/support/product/dmc-515sc-10-100-..

281,28 лв

D-Link DAP-2660 Wireless AC1200 Simultaneous Dual-Band with PoE Access Point

D-Link DAP-2660 Wireless AC1200 Simultaneous Dual-Band with PoE Access Point

Working mode:Both Wireless frequency:both Wireless Speed:1200 Mbps Standard 802.11:n, a, b, g, ac P..

242,60 лв

D-Link DEM-431XT 10GBase-SR SFP+ Transceiver, 80/300m

D-Link DEM-431XT 10GBase-SR SFP+ Transceiver, 80/300m

Партиден номер:DEM-431XT Номер на модела:D-Link DEM-431XT 10GBase-SR SFP+ Transceiver, 80/300m Уебс..

516,34 лв

D-Link DGS-1005D/E  5-port 10/100/1000 Gigabit Desktop Switch

D-Link DGS-1005D/E 5-port 10/100/1000 Gigabit Desktop Switch

Партиден номер:DGS-1005D/E Уебстраница:http://www.dlink.com/uk/en/home-solutions/connect/switches/d..

33,82 лв

Показани са от 31 до 45 от общо 156 резултата на (11 страници)