D-Link

1-port Mini-GBIC SFP to 1000BaseLX, 10km for all

1-port Mini-GBIC SFP to 1000BaseLX, 10km for all

1-port Mini-GBIC SFP to 1000BaseLX, 10km for allПродуктът се предлага с 2 години гаранция.Допълнител..

142,87 лв

10/100BaseTX to 100BaseFX SC Singlemode Media Converter

10/100BaseTX to 100BaseFX SC Singlemode Media Converter

10/100BaseTX to 100BaseFX SC Singlemode Media ConverterПродуктът се предлага с 2 години гаранция. Па..

248,31 лв

100cm Stacking cable for DGS-3120, DGS-3300 and DXS-3300 Series

100cm Stacking cable for DGS-3120, DGS-3300 and DXS-3300 Series

100cm Stacking cable for DGS-3120, DGS-3300 and DXS-3300 Series Партиден номер:DEM-CB100 Номер на мо..

451,07 лв

2-Bay mydlink Network Video Recorder, 9 channel live view/recording, 1 Ch playba..

2-Bay mydlink Network Video Recorder, 9 channel live view/recording, 1 Ch playba..

2-Bay mydlink Network Video Recorder, 9 channel live view/recording, 1 Ch playbackПродуктът се предл..

566,69 лв

24-Port Gigabit PoE Smart Switch with 4 SFP ports

24-Port Gigabit PoE Smart Switch with 4 SFP ports

24-Port Gigabit PoE Smart Switch with 4 SFP portsПродуктът се предлага с доживотна гаранция. Партиде..

739,29 лв

24-port GigE + 2-port 10G SmartPro Switch

24-port GigE + 2-port 10G SmartPro Switch

24-port GigE + 2-port 10G SmartPro SwitchПродуктът се предлага с доживотна гаранция. Партиден номер:..

694,19 лв

5-Port Gigabit Ethernet Metal Housing Unmanaged Switch

5-Port Gigabit Ethernet Metal Housing Unmanaged Switch

5-Port Gigabit Ethernet Metal Housing Unmanaged SwitchПродуктът се предлага с 5 години гаранция. Пар..

45,13 лв

50cm stacking cable for DGS-3120, DGS-3300, DXS-3300

50cm stacking cable for DGS-3120, DGS-3300, DXS-3300

50cm stacking cable for DGS-3120, DGS-3300, DXS-3300 Партиден номер:DEM-CB50 Номер на модела:50cm st..

306,09 лв

52-Port Gigabit Stackable SmartPro Switch including 2 SFP ports and 2 x 10G SFP+..

52-Port Gigabit Stackable SmartPro Switch including 2 SFP ports and 2 x 10G SFP+..

52-Port Gigabit Stackable SmartPro Switch including 2 SFP ports and 2 x 10G SFP+ portsПродуктът се п..

1 322,24 лв

8-Port  10/100 Fast Ethernet Metal Housing Unmanaged Switch

8-Port 10/100 Fast Ethernet Metal Housing Unmanaged Switch

8-Port 10/100 Fast Ethernet Metal Housing Unmanaged SwitchПродуктът се предлага с 5 години гаранция..

39,78 лв

8-Port Gigabit Ethernet Metal Housing Unmanaged Switch

8-Port Gigabit Ethernet Metal Housing Unmanaged Switch

8-Port Gigabit Ethernet Metal Housing Unmanaged SwitchПродуктът се предлага с 5 години гаранция. Пар..

61,86 лв

8-Port Gigabit PoE Smart Switch with 2 SFP ports

8-Port Gigabit PoE Smart Switch with 2 SFP ports

8-Port Gigabit PoE Smart Switch with 2 SFP portsПродуктът се предлага с доживотна гаранция. Партиден..

301,03 лв

D-Link  DCH-S220/E mydlink Home Wi-Fi Siren

D-Link DCH-S220/E mydlink Home Wi-Fi Siren

D-Link DCH-S220/E mydlink Home Wi-Fi SirenПродуктът се предлага с 2 години гаранция. Партиден номер..

105,18 лв

D-Link  DGS-1210-52MP 52-Port PoE Gigabit Smart Switch 370W PoE

D-Link DGS-1210-52MP 52-Port PoE Gigabit Smart Switch 370W PoE

D-Link DGS-1210-52MP 52-Port PoE Gigabit Smart Switch 370W PoEПродуктът се предлага с доживотна гар..

1 862,36 лв

D-Link  DGS-1210-52P 52-Port PoE Gigabit Smart Switch

D-Link DGS-1210-52P 52-Port PoE Gigabit Smart Switch

D-Link DGS-1210-52P 52-Port PoE Gigabit Smart SwitchПродуктът се предлага с доживотна гаранция. Пар..

1 632,07 лв

Показани са от 1 до 15 от общо 204 резултата на (14 страници)