Гаранции, опции и други

Лиценз CISCO L-SL-19-DATA-K9= Data E-delivery PAK Cisco 1900

Лиценз CISCO L-SL-19-DATA-K9= Data E-delivery PAK Cisco 1900

Партиден номер:L-SL-19-DATA-K9= Номер на модела:Лиценз CISCO L-SL-19-DATA-K9= Data E-delivery PAK C..

843,04 лв

Лиценз CISCO L-SL-19-SEC-K9= Security E-Delivery PAK for Cisco 1941

Лиценз CISCO L-SL-19-SEC-K9= Security E-Delivery PAK for Cisco 1941

Партиден номер:L-SL-19-SEC-K9= Номер на модела:Лиценз CISCO L-SL-19-SEC-K9= Security E-Delivery PAK..

1 297,97 лв

Лиценз CISCO L-SL-29-DATA-K9= DATA E-Delivery PAK for Cisco 2901-2951

Лиценз CISCO L-SL-29-DATA-K9= DATA E-Delivery PAK for Cisco 2901-2951

Партиден номер:L-SL-29-DATA-K9= Номер на модела:Лиценз CISCO L-SL-29-DATA-K9= DATA E-Delivery PAK f..

983,55 лв

Лиценз CISCO L-SL-29-SEC-K9= Security E-Delivery PAK for Cisco 2901-2951

Лиценз CISCO L-SL-29-SEC-K9= Security E-Delivery PAK for Cisco 2901-2951

Партиден номер:L-SL-29-SEC-K9= Номер на модела:Лиценз CISCO L-SL-29-SEC-K9= Security E-Delivery PAK..

1 557,56 лв

Лиценз CISCO L-SL-29-UC-K9= Unified Communication  E-Delivery PAK for Cisco 2901..

Лиценз CISCO L-SL-29-UC-K9= Unified Communication E-Delivery PAK for Cisco 2901..

Партиден номер:L-SL-29-UC-K9= Номер на модела:Лиценз CISCO L-SL-29-UC-K9= Unified Communication E-..

1 131,08 лв

Медиа конвертор D-Link DMC-300SC/E 10/100  to 100BaseFX (SC) Multimode Media Con..

Медиа конвертор D-Link DMC-300SC/E 10/100 to 100BaseFX (SC) Multimode Media Con..

Партиден номер:DMC-300SC/E Text:Медиа конвертор D-Link DMC-300SC/E 10/100 to 100BaseFX (SC) Multim..

164,32 лв

Модул 1-port Mini-GBIC SFP to 1000BaseSX, 550m for all

Модул 1-port Mini-GBIC SFP to 1000BaseSX, 550m for all

Партиден номер:DEM-311GT Номер на модела:Модул 1-port Mini-GBIC SFP to 1000BaseSX, 550m for all Уеб..

99,76 лв

Мрежова карта D-Link  DGE-528T 10/100/1000 Gigabit PCI Ethernet Adapter

Мрежова карта D-Link DGE-528T 10/100/1000 Gigabit PCI Ethernet Adapter

Партиден номер:DGE-528T Номер на модела:Мрежова карта D-Link DGE-528T 10/100/1000 Gigabit PCI Ethe..

19,36 лв

Стойка CISCO MB100 Wall Mount Bracket for Linksys 900 Series Phones

Стойка CISCO MB100 Wall Mount Bracket for Linksys 900 Series Phones

Партиден номер:MB100 Номер на модела:MB100 Уебстраница:http://www.cisco.com/en/US/products/ps10043/..

39,34 лв

Показани са от 46 до 55 от общо 55 резултата на (4 страници)