Гаранции, опции и други

1-Port Gigabit 30W PoE Injector

1-Port Gigabit 30W PoE Injector

Партиден номер:DPE-301GI Номер на модела:Мрежов компонент D-Link DPE-301GI Уебстраница:https://eu.d..

65,81 лв

1-Port Gigabit 30W PoE Splitter

1-Port Gigabit 30W PoE Splitter

Партиден номер:DPE-301GS Номер на модела:Мрежов компонент D-Link DPE-301GS Уебстраница:https://eu.d..

48,07 лв

1-port Mini-GBIC SFP to 1000BaseLX, 10km for all

1-port Mini-GBIC SFP to 1000BaseLX, 10km for all

Партиден номер:DEM-310GT Уебстраница:http://www.dlink.com/us/en/business-solutions/switching/networ..

142,87 лв

10/100BaseTX to 100BaseFX SC Singlemode Media Converter

10/100BaseTX to 100BaseFX SC Singlemode Media Converter

Партиден номер:DMC-530SC/E Уебстраница:http://www.dlink.com/uk/en/support/product/dmc-530sc-10-100-..

113,59 лв

1000BASE-LX SFP Transceiver, 1310nm/SMF/ 20km

1000BASE-LX SFP Transceiver, 1310nm/SMF/ 20km

Партиден номер:SFP-LX-20_OPZOON Височина на опаковката (mm):280 Ширина на опаковката (mm):380 Дълбо..

34,33 лв

1000BASE-LX SFP Transceiver, 1310nm/SMF/10km or 1310nm/MMF/550m

1000BASE-LX SFP Transceiver, 1310nm/SMF/10km or 1310nm/MMF/550m

Партиден номер:SFP-LX_OPZOON Височина на опаковката (mm):280 Ширина на опаковката (mm):380 Дълбочин..

22,89 лв

1000BASE-SX SFP Transceiver, 850nm/MMF/550m

1000BASE-SX SFP Transceiver, 850nm/MMF/550m

Партиден номер:SFP-SX_OPZOON Височина на опаковката (mm):280 Ширина на опаковката (mm):380 Дълбочин..

22,89 лв

100cm Stacking cable for DGS-3120, DGS-3300 and DXS-3300 Series

100cm Stacking cable for DGS-3120, DGS-3300 and DXS-3300 Series

Партиден номер:DEM-CB100 Номер на модела:100cm Stacking cable for DGS-3120, DGS-3300 and DXS-3300 S..

451,07 лв

10GBASE-CU SFP+ Cable 1 Meter

10GBASE-CU SFP+ Cable 1 Meter

Партиден номер:SFP-H10GB-CU1M Номер на модела:10GBASE Уебстраница:http://www.cisco.com/c/en/us/prod..

139,62 лв

10GBASE-CU SFP+ Cable 3 Meter

10GBASE-CU SFP+ Cable 3 Meter

Партиден номер:SFP-H10GB-CU3M Номер на модела:10GBASE Уебстраница:http://www.cisco.com/c/en/us/prod..

139,62 лв

10GBASE-CU SFP+ Cable 5 Meter

10GBASE-CU SFP+ Cable 5 Meter

Партиден номер:SFP-H10GB-CU5M Номер на модела:10GBASE Уебстраница:http://www.cisco.com/c/en/us/prod..

209,43 лв

1GB Memory for Cisco ASA 5510
2-port 10GbE Stacking Expansion Module for PT-3750E Series and PT-3750E-S Series

2-port 10GbE Stacking Expansion Module for PT-3750E Series and PT-3750E-S Series

Партиден номер:MPT-3750E-2SFP+ ..

228,89 лв

2-Port USB KVM Switch with Audio Support

2-Port USB KVM Switch with Audio Support

Партиден номер:DKVM-222 Номер на модела:DKVM-222 Уебстраница:https://eu.dlink.com/uk/en/products/dk..

69,19 лв

50cm stacking cable for DGS-3120, DGS-3300, DXS-3300

50cm stacking cable for DGS-3120, DGS-3300, DXS-3300

Партиден номер:DEM-CB50 Номер на модела:50cm stacking cable for DGS-3120, DGS-3300, DXS-3300 Уебстр..

306,09 лв

Показани са от 1 до 15 от общо 57 резултата на (4 страници)