Кабели и структурни кабелни системи

19" 24-Port Modular Patch Panel Mini-Com, RoHS complaint

19" 24-Port Modular Patch Panel Mini-Com, RoHS complaint

Партиден номер:CP24BLY Номер на модела:19" 24-Port Modular Patch Panel Mini-Com, RoHS complaint Pat..

49,57 лв

19" 2U 48-port angled patch panel with labels, w/ six CFFPL4 type front rem..

19" 2U 48-port angled patch panel with labels, w/ six CFFPL4 type front rem..

Партиден номер:CPPLA48WBLY Номер на модела:19" 2U 48-port angled patch panel with labels, w/ six CF..

140,01 лв

19" 32 Port 1U High Density Snap-In Modular Patch Panel, RoHS complaint

19" 32 Port 1U High Density Snap-In Modular Patch Panel, RoHS complaint

Партиден номер:CPP32WBLY Номер на модела:19" 32 Port 1U High Density Snap-In Modular Patch Panel, R..

99,78 лв

19" 48 port 2U NetKey™ Category 5e preloaded 110 style punchdown patch pane..

19" 48 port 2U NetKey™ Category 5e preloaded 110 style punchdown patch pane..

Партиден номер:NK5EPPG48Y Номер на модела:19" 48 port 2U NetKey™ Category 5e preloaded 110 style pu..

346,31 лв

19" 48-Port 1U modular high density patch panel Mini-Com, RoHS complaint

19" 48-Port 1U modular high density patch panel Mini-Com, RoHS complaint

Партиден номер:CPP48HDWBLY Номер на модела:19" 48-Port 1U modular high density patch panel Mini-Com..

114,99 лв

19" 48-Port Modular Patch Panel Mini-Com, RoHS complaint

19" 48-Port Modular Patch Panel Mini-Com, RoHS complaint

Партиден номер:CP48BLY Номер на модела:19" 48-Port Modular Patch Panel Mini-Com, RoHS complaint Уеб..

82,54 лв

1m SC to LC singlemode duplex patch cord, 1.6mm jacketed cable – 9/125μm

1m SC to LC singlemode duplex patch cord, 1.6mm jacketed cable – 9/125μm

Model:Patch Type:Fiber optic Category:Single 9 Партиден номер:F9E3-10M1Y Номер на модела:1m SC to L..

149,35 лв

1m SC to SC singlemode duplex patch cord, 3mm jacketed cable – 9/125μm

1m SC to SC singlemode duplex patch cord, 3mm jacketed cable – 9/125μm

Model:Patch Type:Fiber optic Category:Single 9 Партиден номер:F9E10-10M1Y Номер на модела:1m SC to ..

107,24 лв

2 Module Insert for Bezels

2 Module Insert for Bezels

Партиден номер:CHS2AW-X Номер на модела:2 Module Insert for Bezels Уебстраница:http://www.panduit.c..

1,47 лв

2 Module Space 86x86mm Faceplate w/ 1 x CMBAW-X

2 Module Space 86x86mm Faceplate w/ 1 x CMBAW-X

Партиден номер:CFPUKS2BIW Номер на модела:2 Module Space 86x86mm Faceplate w/ 1 x CMBAW-X Face plat..

4,57 лв

2 Module Space Surface Mount Box CBXJ2AW-A

2 Module Space Surface Mount Box CBXJ2AW-A

Партиден номер:CBXJ2AW-A Номер на модела:2 Module Space Surface Mount Box CBXJ2AW-A Face plates and..

5,78 лв

2 position surface mount box for NetKey™ modules international white, w/adhesive

2 position surface mount box for NetKey™ modules international white, w/adhesive

Партиден номер:NK2BXIW-A Номер на модела:2 position surface mount box for NetKey™ modules internati..

7,31 лв

24 port patch panel with labels, supplied with 6 factory installed CFFPL4 type s..

24 port patch panel with labels, supplied with 6 factory installed CFFPL4 type s..

Партиден номер:CPPL24WBLY Номер на модела:24 port patch panel with labels, supplied with 6 factory ..

40,09 лв

24 port, Cat 5e 110 punchdown, patch panel with 24 RJ45, 8 position, 8 wire port..

24 port, Cat 5e 110 punchdown, patch panel with 24 RJ45, 8 position, 8 wire port..

Партиден номер:DP245E88TGY Номер на модела:24 port, Cat 5e 110 punchdown, patch panel with 24 RJ45,..

243,92 лв

24 x fiber, FIBER COMPACT, 1*24*9/125, halogen-free, metal-free, central tube FO..

24 x fiber, FIBER COMPACT, 1*24*9/125, halogen-free, metal-free, central tube FO..

Model:Building Type:Fiber optic Category:Single 9 Партиден номер:GUSB824 Номер на модела:24 x fiber..

2,40 лв

Показани са от 16 до 30 от общо 197 резултата на (14 страници)