Комуникационни шкафове

Филтрирано търсене

Модул Netgear AXM761, 10GE SR SFP+ module, "short reach", Multimode

Модул Netgear AXM761, 10GE SR SFP+ module, "short reach", Multimode

Партиден номер:AXM761-10000S Номер на модела:AXM761 Уебстраница:http://www.netgear.com/business/pro..

809,62 лв

Модул Netgear AXM762, 10GE LR SFP+ Module, "long reach", Singlemode

Модул Netgear AXM762, 10GE LR SFP+ Module, "long reach", Singlemode

Партиден номер:AXM762-10000S Номер на модела:AXM762 Уебстраница:http://www.netgear.com/business/pro..

1 880,25 лв

Модул Netgear AXM763, 10GE LRM SFP+ Module, "long reach", Multimode

Модул Netgear AXM763, 10GE LRM SFP+ Module, "long reach", Multimode

Партиден номер:AXM763-10000S Номер на модела:Модул Netgear 10GE LRM SFP+ Module, "long reach", Mult..

809,62 лв

Модул Netgear AXM764, 10GE LR Lite SFP+ Module, "long reach", Singlemo..

Модул Netgear AXM764, 10GE LR Lite SFP+ Module, "long reach", Singlemo..

Партиден номер:AXM764-10000S Номер на модела:Модул Netgear 10GE LR Lite SFP+ Module, "long reach", ..

809,62 лв

Модул Netgear SPARE PROSAFE APS135W POWER module for GSM7328S-200 GSM7352S-200

Модул Netgear SPARE PROSAFE APS135W POWER module for GSM7328S-200 GSM7352S-200

Партиден номер:APS135W-10000S Уебстраница:http://www.netgear.com/business/products/switches/switch-..

572,40 лв

Показани са от 316 до 320 от общо 320 резултата на (22 страници)