Комуникационни шкафове

Филтрирано търсене

10" blank panel, height 1U

10" blank panel, height 1U

10" blank panel, height 1U Партиден номер:DP-ZA-S1U Номер на модела:10" blank panel, height 1U Acc T..

6,40 лв

10" mounting 3-way socket panel - type Schucko, no switch

10" mounting 3-way socket panel - type Schucko, no switch

10" mounting 3-way socket panel - type Schucko, no switch Партиден номер:DP-RP-03-SCHU Номер на моде..

60,46 лв

10" mounting 3-way socket panel - type UTE, no switch

10" mounting 3-way socket panel - type UTE, no switch

10" mounting 3-way socket panel - type UTE, no switch Партиден номер:DP-RP-03-UTE Номер на модела:10..

60,46 лв

10" panel 1U vented

10" panel 1U vented

10" panel 1U vented Партиден номер:DP-S01-VENT Номер на модела:10" panel 1U vented Acc Type:Panel ..

13,17 лв

10" patch panel for LSA-PLUS modules, height 2 1/2 U, 8 positions, zinc pla..

10" patch panel for LSA-PLUS modules, height 2 1/2 U, 8 positions, zinc pla..

10" patch panel for LSA-PLUS modules, height 2 1/2 U, 8 positions, zinc plating Партиден номер:DP-DS..

30,59 лв

10" Patchpanel for 12 modules - 3 Panduit plates CFFPL4BL

10" Patchpanel for 12 modules - 3 Panduit plates CFFPL4BL

10" Patchpanel for 12 modules - 3 Panduit plates CFFPL4BL Партиден номер:DP-MP-S1U Номер на модела:1..

9,60 лв

10" shelf, depth 200mm, fixed, height 1U

10" shelf, depth 200mm, fixed, height 1U

10" shelf, depth 200mm, fixed, height 1U Партиден номер:DP-PT-S200 Номер на модела:10" shelf, depth ..

15,65 лв

10" wall mounting rack, height 4U, depth 260 mm

10" wall mounting rack, height 4U, depth 260 mm

10" wall mounting rack, height 4U, depth 260 mm Партиден номер:RSH-04-30/26 Номер на модела:10" wall..

163,60 лв

10" wall mounting rack, height 6U, depth 260 mm

10" wall mounting rack, height 6U, depth 260 mm

10" wall mounting rack, height 6U, depth 260 mm Партиден номер:RSH-06-30/26 Номер на модела:10" wall..

177,83 лв

10" wall mounting rack, height 9U, depth 260 mm

10" wall mounting rack, height 9U, depth 260 mm

10" wall mounting rack, height 9U, depth 260 mm Партиден номер:RSH-09-30/26 Номер на модела:10" wall..

202,71 лв

10" wire management panel, 1U - front only with plastic hooks

10" wire management panel, 1U - front only with plastic hooks

10" wire management panel, 1U - front only with plastic hooks Партиден номер:DP-VP-PS01 Номер на мод..

17,43 лв

1000BASE-LX/LH SFP transceiver module, MMF/SMF, 1310nm, DOM

1000BASE-LX/LH SFP transceiver module, MMF/SMF, 1310nm, DOM

1000BASE-LX/LH SFP transceiver module, MMF/SMF, 1310nm, DOMПродуктът се предлага с 3 месеца гаранция..

976,64 лв

10GBASE-SR SFP Module

10GBASE-SR SFP Module

10GBASE-SR SFP Module Партиден номер:SFP-10G-SR Номер на модела:10GBASE-SR SFP Module Уебстраница:ht..

976,64 лв

16-channel high-density voice and video DSP module

16-channel high-density voice and video DSP module

16-channel high-density voice and video DSP moduleПродуктът се предлага с 3 месеца гаранция.Допълнит..

1 088,63 лв

19" 12U two-section wall-mounting rack, depth 400 mm with removable side pa..

19" 12U two-section wall-mounting rack, depth 400 mm with removable side pa..

19" 12U two-section wall-mounting rack, depth 400 mm with removable side panels Rack Type:Wall mount..

355,65 лв

Показани са от 1 до 15 от общо 323 резултата на (22 страници)