Комуникации

Филтрирано търсене

10" wall mounting rack, height 9U, depth 260 mm

10" wall mounting rack, height 9U, depth 260 mm

Партиден номер:RSH-09-30/26 Номер на модела:10" wall mounting rack, height 9U, depth 260 mm Уебстра..

202,71 лв

10" wire management panel, 1U - front only with plastic hooks

10" wire management panel, 1U - front only with plastic hooks

Партиден номер:DP-VP-PS01 Номер на модела:10" wire management panel, 1U - front only with plastic h..

17,43 лв

10/100BaseTX to 100BaseFX SC Singlemode Media Converter

10/100BaseTX to 100BaseFX SC Singlemode Media Converter

Партиден номер:DMC-530SC/E Уебстраница:http://www.dlink.com/uk/en/support/product/dmc-530sc-10-100-..

113,59 лв

1000BASE-LX SFP Transceiver, 1310nm/SMF/ 20km

1000BASE-LX SFP Transceiver, 1310nm/SMF/ 20km

Партиден номер:SFP-LX-20_OPZOON Височина на опаковката (mm):280 Ширина на опаковката (mm):380 Дълбо..

34,06 лв

1000BASE-LX SFP Transceiver, 1310nm/SMF/10km or 1310nm/MMF/550m

1000BASE-LX SFP Transceiver, 1310nm/SMF/10km or 1310nm/MMF/550m

Партиден номер:SFP-LX_OPZOON Височина на опаковката (mm):280 Ширина на опаковката (mm):380 Дълбочин..

22,70 лв

1000BASE-LX/LH SFP transceiver module, MMF/SMF, 1310nm, DOM

1000BASE-LX/LH SFP transceiver module, MMF/SMF, 1310nm, DOM

Партиден номер:GLC-LH-SMD= Уебстраница:http://www.cisco.com/c/en/us/products/collateral/interfaces-..

942,03 лв

1000BASE-SX SFP Transceiver, 850nm/MMF/550m

1000BASE-SX SFP Transceiver, 850nm/MMF/550m

Партиден номер:SFP-SX_OPZOON Височина на опаковката (mm):280 Ширина на опаковката (mm):380 Дълбочин..

22,70 лв

100cm Stacking cable for DGS-3120, DGS-3300 and DXS-3300 Series

100cm Stacking cable for DGS-3120, DGS-3300 and DXS-3300 Series

Партиден номер:DEM-CB100 Номер на модела:100cm Stacking cable for DGS-3120, DGS-3300 and DXS-3300 S..

451,07 лв

10GBASE-CU SFP+ Cable 1 Meter

10GBASE-CU SFP+ Cable 1 Meter

Партиден номер:SFP-H10GB-CU1M Номер на модела:10GBASE Уебстраница:http://www.cisco.com/c/en/us/prod..

138,49 лв

10GBASE-CU SFP+ Cable 3 Meter

10GBASE-CU SFP+ Cable 3 Meter

Партиден номер:SFP-H10GB-CU3M Номер на модела:10GBASE Уебстраница:http://www.cisco.com/c/en/us/prod..

138,49 лв

10GBASE-CU SFP+ Cable 5 Meter

10GBASE-CU SFP+ Cable 5 Meter

Партиден номер:SFP-H10GB-CU5M Номер на модела:10GBASE Уебстраница:http://www.cisco.com/c/en/us/prod..

207,74 лв

10GBASE-SR SFP Module

10GBASE-SR SFP Module

Партиден номер:SFP-10G-SR Номер на модела:10GBASE-SR SFP Module Уебстраница:http://www.cisco.com/c/..

964,60 лв

12 Module Space Surface Mount Box

12 Module Space Surface Mount Box

Партиден номер:CBX12AW-A Номер на модела:12 Module Space Surface Mount Box Face plates and boxes:Su..

28,40 лв

12 Port Patch Panel

12 Port Patch Panel

Партиден номер:CWPP12WBL Номер на модела:12 Port Patch Panel Patch panels - Empty - Mini-com:12-por..

45,67 лв

12 port wall mount NetKey™ Cat 5e preloaded punchdown patch panel, for use with ..

12 port wall mount NetKey™ Cat 5e preloaded punchdown patch panel, for use with ..

Партиден номер:NK5EPPG12WY Номер на модела:12 port wall mount NetKey™ Cat 5e preloaded punchdown pa..

86,59 лв

Показани са от 16 до 30 от общо 1524 резултата на (102 страници)