Комуникации

Филтрирано търсене

10" patch panel for LSA-PLUS modules, height 2 1/2 U, 8 positions, zinc pla..

10" patch panel for LSA-PLUS modules, height 2 1/2 U, 8 positions, zinc pla..

Партиден номер:DP-DSZ-S Номер на модела:10" patch panel for LSA-PLUS modules, height 2 1/2 U, 8 pos..

35,03 лв

10" Patchpanel for 12 modules - 3 Panduit plates CFFPL4BL

10" Patchpanel for 12 modules - 3 Panduit plates CFFPL4BL

Партиден номер:DP-MP-S1U Номер на модела:10" Patchpanel for 12 modules - 3 Panduit plates CFFPL4BL ..

11,67 лв

10" shelf, depth 200mm, fixed, height 1U

10" shelf, depth 200mm, fixed, height 1U

Партиден номер:DP-PT-S200 Номер на модела:10" shelf, depth 200mm, fixed, height 1U Acc Type:Shelves..

17,40 лв

10" wire management panel, 1U - front only with plastic hooks

10" wire management panel, 1U - front only with plastic hooks

Партиден номер:DP-VP-PS01 Номер на модела:10" wire management panel, 1U - front only with plastic h..

19,98 лв

1000BASE-LX/LH SFP transceiver module, MMF/SMF, 1310nm, DOM

1000BASE-LX/LH SFP transceiver module, MMF/SMF, 1310nm, DOM

Партиден номер:GLC-LH-SMD= Уебстраница:http://www.cisco.com/c/en/us/products/collateral/interfaces-..

956,52 лв

100cm Stacking cable for DGS-3120, DGS-3300 and DXS-3300 Series

100cm Stacking cable for DGS-3120, DGS-3300 and DXS-3300 Series

Партиден номер:DEM-CB100 Номер на модела:100cm Stacking cable for DGS-3120, DGS-3300 and DXS-3300 S..

437,52 лв

10GBASE-CU SFP+ Cable 1 Meter

10GBASE-CU SFP+ Cable 1 Meter

Партиден номер:SFP-H10GB-CU1M Номер на модела:10GBASE Уебстраница:http://www.cisco.com/c/en/us/prod..

139,62 лв

10GBASE-CU SFP+ Cable 3 Meter

10GBASE-CU SFP+ Cable 3 Meter

Партиден номер:SFP-H10GB-CU3M Номер на модела:10GBASE Уебстраница:http://www.cisco.com/c/en/us/prod..

139,62 лв

10GBASE-CU SFP+ Cable 5 Meter

10GBASE-CU SFP+ Cable 5 Meter

Партиден номер:SFP-H10GB-CU5M Номер на модела:10GBASE Уебстраница:http://www.cisco.com/c/en/us/prod..

209,43 лв

10GBASE-SR SFP Module

10GBASE-SR SFP Module

Партиден номер:SFP-10G-SR Номер на модела:10GBASE-SR SFP Module Уебстраница:http://www.cisco.com/c/..

979,30 лв

12 Module Space Surface Mount Box

12 Module Space Surface Mount Box

Партиден номер:CBX12AW-A Номер на модела:12 Module Space Surface Mount Box Face plates and boxes:Su..

28,40 лв

12 Port L2 Managed Switch Switch with 8 x 10/100/1000BaseT(X) ports & 4 x 10..

12 Port L2 Managed Switch Switch with 8 x 10/100/1000BaseT(X) ports & 4 x 10..

Партиден номер:DIS-300G-12SW Уебстраница:https://eu.dlink.com/bg/bg/products/dis-300g-12sw Type:Man..

1 600,65 лв

12 Port Patch Panel

12 Port Patch Panel

Партиден номер:CWPP12WBL Номер на модела:12 Port Patch Panel Patch panels - Empty - Mini-com:12-por..

45,67 лв

12 port wall mount NetKey™ Cat 5e preloaded punchdown patch panel, for use with ..

12 port wall mount NetKey™ Cat 5e preloaded punchdown patch panel, for use with ..

Партиден номер:NK5EPPG12WY Номер на модела:12 port wall mount NetKey™ Cat 5e preloaded punchdown pa..

86,59 лв

12 x fiber, FIBER COMPACT, 1*12*50/125, halogen-free, metal-free, central tube F..

12 x fiber, FIBER COMPACT, 1*12*50/125, halogen-free, metal-free, central tube F..

Model:Building Type:Fiber optic Category:Multimode 50 Партиден номер:GUSA512 Номер на модела:12 x f..

2,84 лв

Показани са от 16 до 30 от общо 1388 резултата на (93 страници)