Комуникации

Филтрирано търсене

1-port Mini-GBIC SFP to 1000BaseLX, 10km for all

1-port Mini-GBIC SFP to 1000BaseLX, 10km for all

1-port Mini-GBIC SFP to 1000BaseLX, 10km for allПродуктът се предлага с 2 години гаранция.Допълнител..

142,87 лв

1/2 blank insert

1/2 blank insert

1/2 blank insert Партиден номер:CHB2AW-X Номер на модела:1/2 blank insert Уебстраница:http://www.pan..

1,14 лв

10" blank panel, height 1U

10" blank panel, height 1U

10" blank panel, height 1U Партиден номер:DP-ZA-S1U Номер на модела:10" blank panel, height 1U Acc T..

6,40 лв

10" patch panel for LSA-PLUS modules, height 2 1/2 U, 8 positions, zinc pla..

10" patch panel for LSA-PLUS modules, height 2 1/2 U, 8 positions, zinc pla..

10" patch panel for LSA-PLUS modules, height 2 1/2 U, 8 positions, zinc plating Партиден номер:DP-DS..

30,59 лв

10" Patchpanel for 12 modules - 3 Panduit plates CFFPL4BL

10" Patchpanel for 12 modules - 3 Panduit plates CFFPL4BL

10" Patchpanel for 12 modules - 3 Panduit plates CFFPL4BL Партиден номер:DP-MP-S1U Номер на модела:1..

9,60 лв

10/100BaseTX to 100BaseFX SC Singlemode Media Converter

10/100BaseTX to 100BaseFX SC Singlemode Media Converter

10/100BaseTX to 100BaseFX SC Singlemode Media ConverterПродуктът се предлага с 2 години гаранция. Па..

248,31 лв

1000BASE-LX SFP Transceiver, 1310nm/SMF/ 20km

1000BASE-LX SFP Transceiver, 1310nm/SMF/ 20km

1000BASE-LX SFP Transceiver, 1310nm/SMF/ 20kmПродуктът се предлага с 36 месеца гаранция.Допълнителна..

148,09 лв

1000BASE-LX SFP Transceiver, 1310nm/SMF/10km or 1310nm/MMF/550m

1000BASE-LX SFP Transceiver, 1310nm/SMF/10km or 1310nm/MMF/550m

1000BASE-LX SFP Transceiver, 1310nm/SMF/10km or 1310nm/MMF/550mПродуктът се предлага с 36 месеца гар..

110,84 лв

1000BASE-SX SFP Transceiver, 850nm/MMF/550m

1000BASE-SX SFP Transceiver, 850nm/MMF/550m

1000BASE-SX SFP Transceiver, 850nm/MMF/550mПродуктът се предлага с 36 месеца гаранция.Допълнителна и..

92,21 лв

12 Module Space Surface Mount Box

12 Module Space Surface Mount Box

12 Module Space Surface Mount Box Партиден номер:CBX12AW-A Номер на модела:12 Module Space Surface M..

28,40 лв

12 port wall mount NetKey™ Cat 5e preloaded punchdown patch panel, for use with ..

12 port wall mount NetKey™ Cat 5e preloaded punchdown patch panel, for use with ..

12 port wall mount NetKey™ Cat 5e preloaded punchdown patch panel, for use with 89D wall mounting br..

86,59 лв

12V dc 1A power supply in black plastic housing

12V dc 1A power supply in black plastic housing

12V dc 1A power supply in black plastic housingПродуктът се предлага с 5 години гаранция. Партиден н..

36,14 лв

19" 15U two-section wall-mounting rack, depth 600 mm with removable side pa..

19" 15U two-section wall-mounting rack, depth 600 mm with removable side pa..

19" 15U two-section wall-mounting rack, depth 600 mm with removable side panels Партиден номер:RUN-1..

487,24 лв

19" 24 port angled patch panel with labels, with 6 CFFPL4 removable snap-in..

19" 24 port angled patch panel with labels, with 6 CFFPL4 removable snap-in..

19" 24 port angled patch panel with labels, with 6 CFFPL4 removable snap-in faceplates. Партиден ном..

94,26 лв

19" 24-Port Metal Patch Panel Mini-Com with strain relief bar

19" 24-Port Metal Patch Panel Mini-Com with strain relief bar

19" 24-Port Metal Patch Panel Mini-Com with strain relief bar Партиден номер:CP24WSBLY Номер на моде..

69,91 лв

Показани са от 1 до 15 от общо 628 резултата на (42 страници)